ÜRÜNLERİMİZ

GMTRC

KUMAŞ RUTUBET KONTROLLÜ NEMLENDİRME SİSTEMİ

Kumaş boyahanelerinde kurutma işlemi sırasında kumaş üzerindeki azalan nem miktarını, Ges Kumaş Rutubet Kontrol Sistemi ile hassas bir şekilde kontrol edip kumaş üzerine tekrar vererek finişteki çekmezlik değerlerinin bozulmasını ve neme bağlı kilo kayıplarını önler. Kullanıldığı yerler; sanfor önü, sanfor arkası, kalite kontrol  makinası, ram çıkışı.

İNCELE

GTM09

TEKSTOMETRE (Kumaş Rutubeti Kontrol Cihazı)

(Kumaş Rutubeti Kontrol Cihazı) Haşıl makinesi, kurutma makinesi, ramöz vb. makinelerin çıkışında malın hem nemini gösterip hem de makine hızına müdahale edip istenilen oranda tutarak malın sararmasını, boya alma kabiliyetinin azalmasını, en kayıplarını ve kilo hesaplarındaki tutarsızlıkları, dokuma tezgahlarında çözgü kopuşlarını önleyerek, randıman ve kapasiteyi en üst seviyeye çıkarır. Enerji ve zamanı optimum şekilde kullanılmasını sağlar.

İNCELE

GHTM02

YÜKSEK SICAKLIK NEM SENSÖRÜ

Ramöz, hava yastıklı kurutma makinesi vb. gibi makinelerde bacadan atılan yüksek ısıdaki havanın sıcaklık ve sahip olduğu rutubet oranın özel probu ve sensörü sayesinde sağlıklı ve kesin ölçümünü yapar.

İNCELE

GHTMC02

BACA RUTUBETİ KONTROL CİHAZI

BACA RUTUBETİ KONTROL CİHAZI GHTM01’den aldığı nem ve sıcaklık bilgisini değerlendirerek kabin içindeki nem rutubet ve sıcaklık değerini gösterir, gelen bilgiyi istenilen değerle karşılaştırarak baca fan invertörüne 0 – 10 V referans voltajı göndererek fan devrini ayarlar.

İNCELE

HGM02

DİJİTAL RUTUBET ÖLÇME CİHAZI

DİJİTAL RUTUBET ÖLÇME CİHAZI (Dijital rutubet ölçme cihazı) Nesnelerin sahip olduğu nem yüzdesini yüksek bir hassasiyet ve doğrulukla gösterir. Özellikle tekstil konusunda mevcut ürünün (pamuk balyası, mamül kumaş, iplik bobini, çözgü vb.) nem oranlarını göstererek boyama ve dokuma esnasında kalite ve randımanın en üst düzeye çıkmasını sağlar, kilo hesaplamalarındaki tutarsızlığı önler.

İNCELE

KATALOG

image-1 image-2 image-3

BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanyalar , Reklamlar ve Diğer Haberlerimizden Haberdar Olmak İçin Lütfen Kayıt Olun. Size Dönüş Sağlayalım.

Servis Talep Formu

TALEP FORMU