ÜRÜNLERİMİZ

GMTRC

KUMAŞ RUTUBET KONTROLLÜ NEMLENDİRME SİSTEMİ

Kumaş boyahanelerinde kurutma işlemi sırasında kumaş üzerindeki azalan nem miktarını, Ges Kumaş Rutubet Kontrol Sistemi ile hassas bir şekilde kontrol edip kumaş üzerine tekrar vererek finişteki çekmezlik değerlerinin bozulmasını ve neme bağlı kilo kayıplarını önler. Kullanıldığı yerler; sanfor önü, sanfor arkası, kalite kontrol  makinası, ram çıkışı.

İNCELE

GTM09

TEKSTOMETRE (Kumaş Rutubeti Kontrol Cihazı)

(Kumaş Rutubeti Kontrol Cihazı) Haşıl makinesi, kurutma makinesi, ramöz vb. makinelerin çıkışında malın hem nemini gösterip hem de makine hızına müdahale edip istenilen oranda tutarak malın sararmasını, boya alma kabiliyetinin azalmasını, en kayıplarını ve kilo hesaplarındaki tutarsızlıkları, dokuma tezgahlarında çözgü kopuşlarını önleyerek, randıman ve kapasiteyi en üst seviyeye çıkarır. Enerji ve zamanı optimum şekilde kullanılmasını sağlar.

İNCELE

GHTM02

YÜKSEK SICAKLIK NEM SENSÖRÜ

Ramöz, hava yastıklı kurutma makinesi vb. gibi makinelerde bacadan atılan yüksek ısıdaki havanın sıcaklık ve sahip olduğu rutubet oranın özel probu ve sensörü sayesinde sağlıklı ve kesin ölçümünü yapar.

İNCELE

GHTMC02

BACA RUTUBETİ KONTROL CİHAZI

BACA RUTUBETİ KONTROL CİHAZI GHTM01’den aldığı nem ve sıcaklık bilgisini değerlendirerek kabin içindeki nem rutubet ve sıcaklık değerini gösterir, gelen bilgiyi istenilen değerle karşılaştırarak baca fan invertörüne 0 – 10 V referans voltajı göndererek fan devrini ayarlar.

İNCELE

HGM02

DİJİTAL RUTUBET ÖLÇME CİHAZI

DİJİTAL RUTUBET ÖLÇME CİHAZI (Dijital rutubet ölçme cihazı) Nesnelerin sahip olduğu nem yüzdesini yüksek bir hassasiyet ve doğrulukla gösterir. Özellikle tekstil konusunda mevcut ürünün (pamuk balyası, mamül kumaş, iplik bobini, çözgü vb.) nem oranlarını göstererek boyama ve dokuma esnasında kalite ve randımanın en üst düzeye çıkmasını sağlar, kilo hesaplamalarındaki tutarsızlığı önler.

İNCELE

MD04

METAL DEDEKTÖR

Kadife makası, sanfor vb. makinelerde kumaş, kadife, halı gibi ürünlerin içindeki iğne, tel gibi metalleri hissederek makineyi durdurur.

İNCELE

STKN02

STATİK ELEKTRİK NÖTÜRLEYİCİ

Tüm kumaş cinslerinde sürtünmeden dolayı meydana gelen statik elektriklenmeyi sıfırlayarak, kırışıklıkları ve silindire sarılmayı önleyerek kaliteyi yükseltir.

İNCELE

GSI02

DİKİŞ KONTROL CİHAZI

Cihaz, dikiş sensörü vasıtası ile kumaştaki dikişi algılar ve kontrol cihazına dikiş sinyali gönderir. Cihaz bu sinyali aldıktan sonra birinci set değeri kadar sayar, bu değerin sonunda ikinci set değeri kadar silindir kaldırma ünitesine kaldırma sinyali gönderir ve silindir ikinci set değeri kadar kalktı ktan sonra tekrar eski konumuna döner. Böylece kumaşın üzerindeki dikişin makine aksanına vereceği zararı önler.

İNCELE

GDMC01

PARÇA KUMAŞ KURUTMA RUTUBET KONTROL CİHAZI

Tamburlu kurutma makineleri içinde doğrudan ürünün rutubetini ölçerek, daha önce set edilmiş rutubet oranına göre makineyi kumanda eder. Mal istenilen rutubet oranına ulaştığında makineyi durdurur. Böylece her defasında aynı rutubette mal çıkmış olur. Sistem kazanın doluluk oranından etkilenmez. İster tam dolu ister çeyrek dolu kazanlarda daima aynı oranda rutubeti yakalarsınız. Hassasiyeti yüksek olan sensörü ile sapma oranı standartların çok altındadır.

İNCELE

HGM05

DİJİTAL RUTUBET ÖLÇME CİHAZI ( Mikro İşlemci Tabanlı )

  Nesnelerin sahip olduğu nem yüzdesini yüksek bir hassasiyet ve doğrulukla gösterir. Özellikle  tekstil konusunda mevcut ürünün (pamuk balyası, mamül kumaş, iplik bobini, çözgü vb.) nem oranlarını göstererek boyama ve dokuma esnasında kalite ve randımanın en üst düzeye çıkmasını sağlar, kilo hesaplamalarındaki tutarsızlığı önler.

İNCELE